Всі сучасні вікна з ПВХ мають широкий вибір конфігурацій, таких як:

Залежно від обраної вами фурнітури, конструкція може мати горизонтальне або вертикальне відкривання. Також конструкції, що не мають функцію відкривання називаються – «глухими».
 

Розглянемо докладніше всі види відкривання вікон:

«глухе» окно:

глухе окно:

Даний тип вікна не має стулок, склопакет встановлюється безпосередньо в раму. Конструкція може виготовлятися як окреме вікно, так і як частина великого вікна з декількома стулками. У зв'язку з тим, що «глухі» вікна не мають фурнітуру, їх вартість значно нижче інших видів конструкцій.

 

Поворотне відкривання вікна:

Поворотне відкривання вікна:

Вікна даній конфігурації мають функцію горизонтального відкриття стулки всередину приміщення, стулка може відкриватися зліва направо або навпаки. Вікна такого типу легко піддаються чищенню, а також з ними дуже зручно проводити провітрювання приміщення.

 

Відкидне відкривання або фрамужноє вікно:

Відкидне відкривання або фрамужноє вікно:

Фрамужная конфігурація вікон – це конструкція вікна, яке відкривається всередину приміщення, ручка знаходиться зверху. Дані конструкції були винайдені спеціально для безпечного провітрювання приміщення, без загрози виникнення протягу.

 

Поворотно-відкидне вікно або комбіноване:

Поворотно-відкидне вікно або комбіноване

Даний тип конструкцій об'єднує в собі всі типи відкривання, комбінуючи поворотний і відкидний тип вікна.

Для зимового провітрювання в комбінаційних вікнах передбачено механізм мікропровітрювання, це зазор в межах 3-10 мм.

Варто відзначити, що у відкидному положенні вікна, виключається провисання стулки.

 

Штульпове вікно:

Поворотно-откидное окно

Основний привілеєм конструкцій зі штульповим відкриванням є відсутність імпоста (елементу розділяє прорізи вікон), що дозволяє використовувати максимально світловий отвір конструкції.

Цей тип вікна не має імпоста між стулками, тому у відкритому стані двостулкові вікно не має перегородки, утворюючи єдиний отвір.

Всі дані варіанти вікон ви можете прорахувати самостійно в нашому калькуляторі або зв'язавшись з нашими менеджерами чи викликати безкоштовно замірника..