Компанія Інтер-Пласт - це одна з небагатьох компаній яка виготовляє склопакети самостійно на автоматичному високотехнологічному обладнанні..

Склопакети можуть бути однокамерні (два скла) і двокамерні (три скла) з використанням звичайного полірованого скла і енергозберігаючого.

Крім того, пропонуються спеціальні склопакети: з тонованими стеклами, що надає додатковий естетичний вигляд стеклопакетам.
 
Так як 90% площі вікна займає скло, то від правильного вибору склопакета залежить тепло / шумо ізоляційні характеристики вікна в цілому. Грамотний підбір склопакета дозволяє домогтися бажаних характеристик теплопровідності і звукоізоляції.

Однокамерні склопакети 

 

однокамерные стеклопакеты

Однокамерні склопакети - це конструкція ПВХ, що складається з двох листів скла. Якщо у вас старі дерев'яні вікна саме час задуматися про придбання конструкцій з однокамерним склопакетом. Такі конструкції не потребують щорічної фарбування, вони забезпечують хорошу теплоізоляцію і істотно знижують шум з вулиці, і впишуться в будь-який інтер'єр.
 
Купуючи вікна з однокамерними склопакетами у нас, Ви отримуєте відмінну якість за привабливою ціною.

Двокамерні склопакети

 

двухкамерные стеклопакеты

Компанія «InterPlast» надає на Ваш вибір двокамерні склопакети власного виробництва. Вони являють собою склопакет, який складається з трьох стекол. Дві повітряні камери розташовуються саме між ними.
 
Двокамерні вікна ідеально підходять для установки в квартирах або офісах. Такі склопакети ідеально збережуть тепло і затишок в домі: взимку Ви не відчуєте холоду і протягів і буде забезпечена хороша тепло- і шумоізоляція. Якщо ви живете в квартирі, вікна якої виходять проїжджу частину, і вам приносить дискомфорт постійний шум автомобілів, придбання двокамерного склопакета - це ваш вибір! Для того щоб створити максимальну теплоізоляцію в приміщенні, ми пропонуємо Вам використовувати енергозберігаючі двокамерні склопакети. Всі наші вікна з кращого профілю на ринку України, а значить, купуючи вікна у нас, ви можете бути впевненими в їх надійності.

Склопакети з аргоном

стеклопакеты с аргоном

Вікна, в камерах яких закачано аргон, в порівнянні зі світлопропускаючих конструкціями, заповненими сухим повітрям, мають підвищеними експлуатаційними характеристиками. Склопакети з аргоном забезпечують краще збереження тепла в квартирі, а також відмінний захист від надлишків ультрафіолетового випромінювання, що надходить всередину квартири разом з сонячними променями. Якщо порівнювати звичайний склопакет і конструкцію, заповнену аргоном, то друге рішення дозволяє зберігати тепло аж до 55% ефективніше, ніж стандартний склопакет, в камерах якого є сухе повітря. Ще однією перевагою склопакета з аргоном є його здатність при жарких кліматичних умовах забезпечувати комфортну температуру в приміщенні. Сукупність цих двох факторів дозволяє економити на оплаті рахунків за опалення не тільки в зимовий час, а й в літній - на електриці, яке б витрачалося на системи кондиціонування.
 
Крім поліпшеної теплоізоляції, наявність аргону в склопакеті вікна, покращує шумоізоляцію. Завдяки специфічній щільності даного інертного газу, швидкість, з якою звук в інертному середовищі менше, ніж у повітряному приблизно на 15%. Даний факт робить такий вид склопакетів ефективним рішенням у справі звукоізоляції приміщення.