Розширення, винос балкона або лоджії

Фахівці компанії Інтерпласт здійснюють розширення і винесення балконів і лоджій. Комплексний і кваліфікований підхід дозволить нам добитися швидкого і якісного результату, про який ви давно мріяли. У своїй роботі наші фахівці орієнтовані на максимальне задоволення потреб клієнтів, оскільки найкраща реклама наших послуг - це кількість задоволених покупців, готових дати позитивні характеристики нашого преприятия своїм друзям і колегам по роботі.
 
Є два види робіт, за допомогою яких можна збільшити площу: фронтальний винос і розширення по периметру. У першому випадку площа підлоги залишається незмінною, а додатковий простір з'являється за рахунок перенесення підвіконня і віконних конструкцій за межі стіни. Якщо раніше розмістити на балконі широке крісло не представлялося можливим через підвіконня, то тепер з'явиться можливість використовувати всю наявну площу без обмежень. Величина виносу підбирається в індивідуальному порядку в діапазоні від 10 до 35 см.
 

 

Установка кріплень виконується за допомогою зварювального обладнання або анкерних болтів. Винос балкона по периметру - складніша процедура, що передбачає розчищення площі і демонтаж старих поручнів з подальшим нарощенням площі статі та зварюванням нового парапету.
 
Наші переваги
 
  • Досвідчені фахівці оперативно і якісно виконають ряд різнопрофільних робіт будь-якої складності.
  • Професійний підхід до справи економить масу часу, що безпосередньо впливає на терміни роботи і її вартість.