Металопластикові двері

Компанія Інтер-Пласт проводить декілька видів металопластикових дверей:

  1. Вхідні двері
  2. Міжкімнатні двері
  3. Балконні двері

Двері з ПВХ користуються величезною популярністю, так як дані конструкції мають цілим рядом переваг:

  • Надійність конструкції
  • Довговічність
  • Простота у догляді
  • Звукоізоляція
  • Екологічність
  • Екологічність

Вхідні двері

Вхідні двері

Вхідні двері - виготовляються з більш масивних і габаритних елементів ПВХ профільних систем з використанням посилених армуючих профілів. Так в наших дверних конструкціях використовуються елементи - Рама з габаритами 70х50мм , Стулка з габаритами 110х90 мм , Імпост з габаритами 89х49 мм. Дані дверні конструкції ідеально підходять для облаштування більшості входів в приміщення. Всі дверні конструкції компанії Інтер- Пласт оснащені надійною фурнітурою з варіантами установки звичайних врізних замком так рейкових замків , яка дозволить Вам на довгий час забути про регулюванню і ремонту дверей . Петлі дверей вхідної групи здатні витримати навантаження понад 250 кілограм. Додатково вхідні двері комплектуються доводчиками . Однак необхідно відзначити що жорсткими протівовзломнимі характеристиками дані конструкції не володіють. При необхідності облаштування входів у приміщення з підвищеними протизламними вимогами необхідно установка стандартних броньованих дверей .

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері - виготовляються з середніх за габаритами елементів ПВХ профільних систем з використанням посилених армуючих профілів. Дані типи конструкцій використовуються , як видно з назви , в міжкімнатних переходах і переходах між приміщеннями де необхідно забезпечити можливість замикання на ключ даних приміщень. Міжкімнатні двері також комплектуються надійною фурнітурою з варіантами установки різних варіантів замком. Петлі дверей міжкімнатних групи витримують навантаження до 110 кілограм. Також додатково можлива комплектація доводчиками . Міжкімнатна група також не використовується в умовах де необхідні жорсткі протизламні вимоги.
Балконні двері

Балконні двері

Балконні двері - виготовляються їх стандартних віконних елементів ПВХ профільних систем з використанням стандартних армуючих профілів. Дані типи конструкцій використовуються в виходах з приміщення на балкон. Фактично це теж вікно. Балклнние двері комплектуються стандартної віконною фурнітурою , можуть також як і вікна відкриватися як поворатах так і на відкидання . Замки у віконні двері на встановлюються , але можуть комплектуватися мікропровітрюванням і засувкою для фіксації дверей у прізакритом стані коли людина виходить на балкон а двері необхідно прикрити від протягу - так звана "набір курця".

Металопластикові двері – це не тільки двері для дому, а й прекрасне рішення для офісу.

Всі дані варіанти дверей ви можете прорахувати самостійно в нашому калькуляторі чи зв'язавшись з нашими менеджерами.