Єдина Країна! Единая Страна!

Гармонія важлива абсолютно у всьому: в природі, особистому розвитку, стосунках та звісно в оселі! А гармонія в оселі,як відомо, починається з затишку, тепла, тиші та комфорту. Що стосується затишку, то це творче питання потрібно доручити господині та професійним дизайнерам, а от тепло, тишу та комфорт Вам легко зможуть забезпечити пластикові вікна. Завдяки своїм технічним та дизайнерським характеристикам саме вікна ПВХ є безперечним лідером благоустрою житлових будинків.

Чому вигідно купувати пластикові вікна у нас?

Ми забезпечимо Ваш комфорт

Енергозберігаючі пластикові вікна надійно захищають будинок від зимового холоду, сильного вітру, набридливого вуличного шуму та пилу. Крім того, зберігаючи зимою домашнє тепло, вони допомагають істотно економити витрати на енергоносії, бо Вам уже не потрібно використовувати додаткові засоби обігріву.

Металопластикові вікна — гарантований залог тепла, комфорту та тиші.

Крім того, для зручності своїх клієнтів ми надаємо послугу «Виклик замірника на домівку».

У нас доступні ціни

Головним принципом роботи нашої компанії є прагнення зробити продукт максимально доступним для кінцевого споживача, зберігши при цьому якість та функціональність Саме тому ми пропонуємо мешканцям Києва и всій Україні надійні вікна ПВХ за доступною ціною.

Індивідуальний підхід наших співробітників до кожного замовлення та до кожного клієнта дозволить Вам відразу здійснити єдино вірне придбання!

Наші ціни на пластикові вікна в Києві

Пластикові вікна Пластикові двері Балкони і лоджії
Пластикові вікна

від 850 гривень

за двухчастне вікно 1300*1400 мм.
Балконний блок

від 1280 гривень

за стандартний балконний блок.
Балкони і лоджії

від 1900 гривень

за лоджию 1500*3100 мм.

Крім того: Вас порадує гнучка система знижок.

Для Вашої зручності ми створили «Віконний калькулятор». За допомогою цієї програми Ви без проблем зможете самі розрахувати вартість встановлення нових пластикових вікон в м. Києві.

Наші вікна ПВХ абсолютно безпечні

Піклуючись про своє здоров’я та здоров’я своїх дітей ми прагнемо створити самі найкращі умови життя та неодмінно задаємося питанням «Наскільки екологічно безпечні вікна, які ми купляємо?» Відповідаємо - можете не хвилюватися! Завдяки розвитку науки та інноваційним технологіям, ми пропонуємо Вам дійсно екологічно безпечні вікна самої найвищої якості, створені з використанням інноваційних матеріалів.

Наші вікна практичні

Пластик не піддається корозії, стійкий до атмосферних впливів, не боїться морозів та спеки. Тому , один раз встановивши наші вікна, Ви довгі роки будете насолоджуватися теплом та комфортом в своїй оселі.

Наші вікна естетичні

Кількість світла , свіжого повітря, а також затишок та красу інтер'єру — багато в чому залежать від дизайну вікна. Дизайн металопластикових вікон розроблений так, що вони чудово виглядають як зовні та і зсередини приміщення! Крім того, при замовленні Вы можете підібрати форму та колірну гамму, яка більш всього відповідає Вашим вимогам. А такі декоративні можливості, як ламінація профілю нададуть безмежні можливості вибору вікон Вашої мрії.

Ламінація профілю дозволяє передати на пластиковому вікні всіляку колірну палітру.

Гарантії якості

  • 11 років успішної роботи у сфері виробництва та реалізації якісних металопластикових конструкцій з профілю торгової марки «Екопласт».
  • Ми працюємо елітною серією профілю. «Екопласт». У розділі «Галерея» Ви можете розглянути наші роботи.
  • Надійність нашої продукції підтверджує безліч міжнародних сертифікатів якості, а також український сертифікат УкрСЕПРО.
  • На цей час з нашою компанією співпрацює понад три сотні підприємств по всій території України.

Вирішили придбати пластикові вікна у Києві?

Ми забезпечимо Вам своєчасну доставку вікон до Вашої оселі або офісу по Києву чи області. Купуючи у нас пластикові вікна та двері, Ви купуєте екологічно безпечний, довговічний, красивий і якісний товар, який буде радувати Вас довгі роки!

Телефонуйте! Наш багатоканальний телефон:

(0-800) 50-170-50

(безкоштовні дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України)

Контакты:

07401, Украйна, Київська область
м. Бровары, вул. Постишева 5-А

Час роботи офісу:

Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00
Субота: з 10.00 до 13.00
Неділя: вихідний