Єдина Країна! Единая Страна!

Програмне забезпечення

Компанія "Інтер-Пласт" надає можливість працювати з дилерської версією програми "Вікна". Даний програмний комплекс призначений для розрахунку металопластикових конструкцій та подальшого складання комерційної пропозиції.

Програма "Вікна" має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє в найкоротші терміни освоїти програму. Система передачі даних реалізована таким чином, що Вам не знадобиться надсилати ваші замовлення по факсу, тепер для цього є експортні файли, які надають можливість повної передачі даних від дилера до виробника.

Документація до програми "Вікна"

Перед тим як Ви приступите до використання програми, Ви можете ознайомитися з докладною документацією програмного комплексу завантаживши файл у форматі '"Microsoft Word".

Скачати документацію до програми "Вікна".

 Вивчення документації до програми допоможе уникнути багатьох питань пов'язаних з особливостями в роботі програми "Вікна"!

Завантаження програми "Вікна" і оновлення цін

Для того, щоб почати роботу з програмою Ви повинні завантажити її, після чого зробити установку на Ваш комп'ютер.

Завантажити програму "Окна"

Для того, щоб завантажити оновлення цін, вам необхідно ввести зареєстрований номер телефону дилера і номер філії.

Номер телефону:

Номер філії:

Після успішної установки програми, Вам слід оновити програму для установки в ній актуальних цін. Для цього Вам потрібно завантажити останні оновлення.

Завантажити оновлення до програми "Вікна".

Якщо у Вас виникли труднощі в установці даного продукту, Ви можете звернутися до відділу аналітики компанії "Інтер-Пласт" для вирішення проблем пов'язаних з установкою і роботою програми.

Часті питання по роботі з програмою

Питання: Що потрібно вводити при запуску програми?

Відповідь: Аліас - wiknad. Користувач - sysdba. Пароль - masterkey (можна натиснути на ключ замість введення пароля).

Питання: Як зробити оновлення цін програми?

Ответ: Відповідь: Для поновлення цін і налаштувань програми "Вікна", потрібно завантажити останні оновлення, потім розпакувати їх. Після цього потрібно відкрити програму і увійти в меню "передача даних" -> "імпорт налаштувань". У меню, відзначити галочками два пункти: імпорт артикулів та імпорт додаткових послуг. Після цього натиснути кнопку "відкрити" і вибрати файл імпорту, який Ви завантажили і розпакували раніше. В результаті цих дій на екрані з'явитися "віконце", яке відображає процес імпортування даних. В процесі імпортування, програма запитає про видалення додаткових послуг, Ви повинні відповісти "Так", після чого оновлення буде завершено. Якщо Ви зробили все вірно, програма сповістить про успішне оновлення даних. Після оновлення програму потрібно закрити і відкрити, для того щоб поновлення вступили в силу.