Єдина Країна! Единая Страна!

Якщо ви потрапили до нас на сайт то напевно ви стоїте перед вибором придбання металопластикових вікон.

З чого ж складаються наші металопластикові вікна.

1. ПВХ профіль

В своєму виробництві компанія Інтер-Пласт використовує профільні системи "Екопласт", "AFT", LG"" розроблені австрійськими фахівцями корпорації «Актуаль» спеціально для всіх кліматичних зон України.

Профиль Экопласт

Оснащений відмінними технічними характеристиками профіль забезпечує достатню теплову ізоляцію на всій території Україні. Завдяки своїм перевагам профільна система широко використовується як для житлових, так і для адміністративних приміщень. Стійкість до проникнення вологи, впливу різних мікроорганізмів і комах профіль цінується своєю довговічністю і неодноразово був відзначений почесними нагородами на міжнародних виставках.

Профіль «Екопласт» трикамерний має сертифікат відповідності (UA1.007.0058481-02 від 25 вересня 2002).

Кожен виріб ПВХ має свій діапазон експлуатації, який коливається від мінус 40 градусів до плюс 50 градусів Цельсія, при цьому температура плинності - приблизно 200 градусів.

Профільна система виготовляється з вогнестійких матеріалів, повністю відповідаючи класу пожежної безпеки, які не підтримують горіння.

Санітарно гігієнічні норми вимоги до матеріалів підтвердили екологічну чистоту ПВХ (сертифікатом № 5.10/8848 від 12.03.2002). Відповідно до цього сертифікатом профіль «Екопласт» задовольняє всі гігієнічні вимоги, призначені для використання в житлових приміщеннях.

2. Підсилювач з металу

Для надання додаткової жорсткості профіль армується металом, виготовлений з оцинкованої сталі П-подібної форми. Це забезпечує додаткове посилення і достатню стійкість до злому.

3. Ущільнювач

Герметичність забезпечується пелюстковими ущільнювачами, що йдуть по всьому периметру між рамою, стулками і склопакетами із зовнішньої і внутрішньої сторін, виготовленими з додаванням каучуку в якості пластифікатора.

4. Фурнітура

Компанія Інтер-Пласт використовує фурнітуру Vorne, яка призначена для установки на вікна ПВХ з різними видами відкривання, такими як:

  • поворотно-відкидні;
  • поворотні;
  • штульпові;
  • фрамужні;

Фурнітура компанії Vorne - це насамперед бездоганну якість, яке було підтверджено безліччю міжнародних сертифікатів якості, а також українським сертифікатом УкрСЕПРО.

Фурнитура Vorne

Незважаючи на те, що якість фурнітури підтверджено не одним поколінням, конструктори постійно займаються реалізацією удосконаленням конструкторських і технічних рішень:

  • Для забезпечення м'якості і плавності роботи механізму була запроваджена система роликових зачепів.
  • Система «мікропровентіляціі» - покликана забезпечити приплив свіжого повітря без протягу.
  • Забезпечуючи розподіл навантаження між петлевий групою, механізм «мікроліфт» з функцією блокіратора помилкового відкривання гарантує надійність роботи на довгий термін.
  • Реалізована регулювання притиску стулки.
  • Міцні петлі, які витримують навантаження в 130 кг.

5. Склопакети

Компанія Інтер-Пласт - це одна з небагатьох компаній яка виготовляє склопакети самостійно на автоматичному високотехнологічному обладнанні.

Стеклопакеты могут быть однокамерные (два стекла) и двухкамерные (три стекла) с использованием обычного полированного стекла и энергосберегающего.

Склопакети

Крім того, пропонуються спеціальні склопакети: з тонованими, візерунчастими стеклами, що надає додатковий естетичний вид склопакетам.

Так як 90% площі вікна займає скло, то від правильного вибору склопакета залежить тепло / шумо ізоляційні характеристики вікна в цілому. Грамотний підбір склопакета дозволяє домогтися бажаних характеристик теплопровідності і звукоізоляції.

Таблиця характеристик склопакетів:

Вид склопакета Опір теплопередачі, м2 0C/Вт, не менше Коефіцієнт спрямованого пропускання світла,%, не менше Звукоізоляція, дБа, не менш Точка роси, 0C, не вище
Загальнобудівельного призначення,
однокамерний
0,32 80 25 Минус 45
Загальнобудівельного призначення,
двокамерний
0,44 72 27 Мінус 45
Енергозберігаючий,
однокамерний
0,58 75 26 >>
Енергозберігаючий,
двокамерний
0,72 65 28 >>